Додека сите спијат Елена Петреска позира по горен дел од бикини (фото)

Иако оваа година летните одмори не се како претходните сезони, сепак повеќето од јавните личности најдоа начин како да заминат некаде на плажа и да ги полнат батериите. ...

Не можеле да ги сокријат емоциите: Милица Тодоровиќ и Петар Стругар повторно заедно

Милица Тодоровиќ кога дознала дека нејзиното поранешно момче Петар Стругар бил нападнат од вработен веднаш го посетила актерот, па следило и смирување на парот, пишуваат српските медиуми. Наводно,...

Македонската Северина го „прочуре“ Инстаграм: Овие фотографии на пејачката им направи главоболки на мажите...

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност...

Од Игор ни трага ни глас: Северина фатена на дело, дали ова е доказ...

Хрватската пејачка Северина овој викенд се одлучи да го помине во друштво со своите пријатели, но далеку од очите на јавноста. Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели...

Се расоблече пијанистката Лола: Извајаното тело го покажа во жешко минијатурно бикини (ВИДЕО)

Лола Астанова привлече големо внимание кога настапи на отворањето на „Адриа турнејата“ во Белград. ...

ФОТО: По учеството во музичките шоуа се повлече од јавноста, а сега Зорана објави...

Младата пејачка Зорана Стефанов која јавноста ја започна по учеството во „Ѕвездите на Пинк“, а која потоа влезе и во реално шоу е бремена. Таа го очекува своето...

Доби лист хартија од кој буквално се онесвести: Пејачка која кршеше сѐ пред себе...

Српската пејачка Љупка Стевиќ која пред два дена преживеа животна драма не престанува да биде во центарот на вниманието на јавноста. Имено таа сите ги шокираше пред два...

Преслатка: Вака изгледа 7 – месечната ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Познатиот пар на почетокот на оваа година се остварија во улогата на родители, а нивните деца растат далеку од папараците и очите на јавноста. Тие речиси никогаш не...

Не е се така како што изгледа: И Лепа Брена сaкаше да се направи...

Се изнагледавме летово фотографии од познатата пејачка Лепа Брена во бикини и да бидеме искрени за нејзини години, таа се „држи“ одлично. Но, по се изгледа за таквиот...

Парис Хилтон:Јас сум многу интелигентна,само се преправам дека сум глупава(ВИДЕО)

Парис Хилтон, која на луѓето им е позната не само како богата наследничка, туку и по улогите во неколку филмови во кои главно играше ликови на „глупави русокоси“, откри...

Бидете ни пријатели

7,285FansLike
12,900FollowersFollow
107FollowersFollow
16,500SubscribersSubscribe

Љубов и секс

Седум знаци кои покажуваат дека сте навистина добри во кревет

Сексот е една од најубавите работи во светот, но како да знаете дали сте добри во кревет? Едноставно – ова се 7 знаци...

Постојат 6 типа на неверство, а не се знае кое е полошо

Според бројни студии, скандалите се една од најчестите причини за раскинување и разделување на паровите. Во животот, не можеме секогаш да сметаме дека сè...

Прирачник за заведување од 1956-та година: Вака жените ги освојувале мажите во тоа време…

Овие правила кои што ќе ви ги претставиме во продолжение, морала да ги почитува секоја една жена. Еден женски магазин од 1958-та година,...