ФОТО: По учеството во музичките шоуа се повлече од јавноста, а сега Зорана објави...

Младата пејачка Зорана Стефанов која јавноста ја започна по учеството во „Ѕвездите на Пинк“, а која потоа влезе и во реално шоу е бремена. Таа го очекува своето...

Доби лист хартија од кој буквално се онесвести: Пејачка која кршеше сѐ пред себе...

Српската пејачка Љупка Стевиќ која пред два дена преживеа животна драма не престанува да биде во центарот на вниманието на јавноста. Имено таа сите ги шокираше пред два...

Преслатка: Вака изгледа 7 – месечната ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Познатиот пар на почетокот на оваа година се остварија во улогата на родители, а нивните деца растат далеку од папараците и очите на јавноста. Тие речиси никогаш не...

Не е се така како што изгледа: И Лепа Брена сaкаше да се направи...

Се изнагледавме летово фотографии од познатата пејачка Лепа Брена во бикини и да бидеме искрени за нејзини години, таа се „држи“ одлично. Но, по се изгледа за таквиот...

Парис Хилтон:Јас сум многу интелигентна,само се преправам дека сум глупава(ВИДЕО)

Парис Хилтон, која на луѓето им е позната не само како богата наследничка, туку и по улогите во неколку филмови во кои главно играше ликови на „глупави русокоси“, откри...

Даниел Крег повеќе нема да биде Џејмс Бонд: Кој ќе го замени?

Британскиот актер Даниел Крег по петти и последен пат е во улогата на тајниот агент 007, а сè уште не е одлучено кој ќе го замени. Сепак, во...

Откако и загина сопругот, ќерката го загуби бебето и синот ја растури свадбата се...

Сопругата на легендарниот пејач Шабан Шаулиќ за прв пат во јавноста се појави по неговата смрт во февруари минатата година. Имено таа се појави на една модна ревизија...

И замерија бидејќи внукот на Цеца сите го знаат, додека нејзиниот син никој- Пријовиќ...

Пејачката Александра Пријовиќ своето слободно време го поминува заедно со својот син Александар кои го доби во бракот со Филип Живојиновиќ. Парот ретко објавува фотографии...

Георгина на Роналдо има исто толку атрактивна сестра (ФОТО)

Гeоргина Родригез, убавата свршеница на славниот Кристијано Роналдо, сите ја знаат, но дали знаевте дека таа има сестра? Ивана Родригез е четири години постара од нејзината славна сестра,...

Го прашаа Аца Лукас што мисли за кавгата помеѓу Цеца и Јелена, еве што...

Српскиот пејач Аца Лукас (52) е голем пријател со Цеца Ражнатовиќ, а како што изјавил, иако сега не е толку близок со Јелена Карлеуша, смета дека таа е добар...

Бидете ни пријатели

7,285FansLike
12,900FollowersFollow
107FollowersFollow
16,500SubscribersSubscribe

Љубов и секс

Седум знаци кои покажуваат дека сте навистина добри во кревет

Сексот е една од најубавите работи во светот, но како да знаете дали сте добри во кревет? Едноставно – ова се 7 знаци...

Постојат 6 типа на неверство, а не се знае кое е полошо

Според бројни студии, скандалите се една од најчестите причини за раскинување и разделување на паровите. Во животот, не можеме секогаш да сметаме дека сè...

Прирачник за заведување од 1956-та година: Вака жените ги освојувале мажите во тоа време…

Овие правила кои што ќе ви ги претставиме во продолжение, морала да ги почитува секоја една жена. Еден женски магазин од 1958-та година,...