20 C
Skopje
Дата 29.09.2020 година | Означивме точно 02 часот и 36 минути

Поради ова е важно да се мијат рацете – Погледнете што му прави сапунот...

Советот што сите постојано го слушаме, но мора да го практикуваме овој период е честото миење раце со сапун и вода. Причината за ова...

Шокантен настап на рускиот патријарх – бугарскиот претседател доби руска лекција во својот кабинет

Рускиот патријарх Кирил без никакви дипломатски ракавици му соопштил на бугарскиот претседател Румен Радев, и тоа во неговиот кабинет во Софија дека Бугарија ја фалсификува историјата, негирајќи...

Зафатенен родител !!!

Родителот си нашол механизам да е со детето ама и да е дом. https://youtu.be/p96Fa1JJbVU

Лазар Поп Трајков – Зошто плачиш, зошто жалиш

https://www.youtube.com/watch?v=B7wKV944RS8&t=19s Зошто плачиш, зошто жалиш Зошто плачиш, зошто жалиш,ти, високи Лисич?Одговара жаловитотој високи Лисич:„Јас ќе...

Ја мишките

https://youtu.be/Y7lKg87xJLo

За Македонија се работи – Солунските Атентатори

Мајчице, сакавме само едно, да бидеме твои добри синови. Ако не успеавме, прости! ЌЕ ДОЈДАТ ЕДЕН ДЕН ПОДОБРИ ОД НАС !!!

Кристина Димовска – Македонско девојче

Кристина Димовска - Македонско девојче https://youtu.be/0VB8R6KlDx0

Машина за влез во ЕУ

К-15 пред време знаеле што ќе се случува со приемот на Македонија во ЕУ.. https://www.youtube.com/watch?v=tmvZltgOWs4

Кој ќе го слушне ова момче како пее, за момент ќе почуствувате дека Тоше...

Дванаесет празни години без нашиот Тоше. Помина точно толку време од оној кобен 16 октомври, кога во сообраќајна несреќа кај Нова Градишка не напушти нашата...

Не примаат во Европа, нема место (Видео)

К-15 како Симпсонови, пред време знаеле што ќе се случува во иднината. https://youtu.be/dgm52olnz0o

Бидете ни пријатели

7,283FansLike
12,900FollowersFollow
107FollowersFollow
16,500SubscribersSubscribe

Љубов и секс

Дали љубомората е болна, но неопходна емоција?

Секој од нас барем еднаш во животот бил љубоморен за нешто. Ова чувство е поврзано со стравот да не ја изгубиме саканата личност, но...

Дали знаевте: Омилената боја може да открие какви сте во кревет

Еве мал тест: Кафеав Луѓето чија омилена боја е кафеавата за нивните партнери се вистинско „богатство“. Нивните чувства се длабоки, топли се...

Со каков партнер си одговарате најмногу според редоследот на раѓање?

Се обвинувате себеси за последното болно раскинување? Можеби вината лежи во вашиот редослед на раѓање. Книгата „Редослед на раѓање: Што навистина кажува вашето место...
Close