Оваа прекрасна руска плавуша нема гајле од вирусот затоа што цитираме: „има картичка-блокатор против вирусот“

Некој ја излажал ѝ продал нешто и сега цел интернет ѝ се смее. Но, приказната продолжува на социјалните мрежи, каде…

Еротски приказни: АВАНТУРИТЕ НА ИСИДОРА

На паузата седнавме со Роза да ручаме. Ги обожувавме вкусните колбаси со пире и супа од кнедли. Бевме изморени, гладни…

Јас немам корона вирус, но би одел во ваков карантин

За некои работи едноставно вреди да се ризикува дури и животот. Немам хронична болест и не сум над 70, така…

Краток курс за правење љубовна магија, која што делува на секој маж

Ако сакате некој лудо да се заљуби во вас, еве како се прави магијата! Извор : мотика.мк

Повеќе сакате девојки во униформи или во опуштено издание?

Интересни споредбени фотографии на истите девојки со и без униформа.

Против ветарот не се може

Ветрот, за среќа на мажите, им е најголем непријател на девојките со кратки фустанчиња.

За среќа, вашата омилена јутуберка Наоми Ву не е заразена од коронавирус

Бидејќи голем број фанови се загрижиле, таа реши да им соопшти на сите јасно и гласно, дека нема вирус кој…

Гледај ме во очи

Дечко, овде ми се очите…

Причина зашто мажите повеќе го сакаат летото !!!

Една од причините зошто повеќето мажи повеќе го сакаат летото од зимата е тоа што во лето има многу повеќе…