Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини, мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Популарната бугарска фолк пејачката Марија го покажа својот чоколаден тен во ултрасекси мини бикини, кои толку многу длабоко и беа…

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување. Така беше и овој пат…

Се преполови: Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 35 килограми, вака изгледа денес (ФОТО)

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ го привлече вниманието во музичкото шоу со своите вишок на килограми. Пред две…

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа (ФОТО)

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата. Имено неговата свршеница…

Дали претера? Емина Јаховиќ повторно ги зголеми усните (фото)

Емина Јаховиќ уште еднаш го привлече вниманието на јавноста кон нејзиниот изглед со една од последните фотографии на Инстаграм. Иако…

Џеј Ло плаче од среќа: Еве што ја дочекало во домот

Џенифер Лопез наполни 51 година, а многумина се фасцинирани од нејзината енергија и изглед. Таа на социјалните мрежи сподели какво…

(ВИДЕО) Грижлива тетка: Анастасија се труди да го заспие малиот Жељко

Анастасија Ражнатовиќ е грижлива и прекрасна тетка, ќе заклучите по видеото кое го објави на Инстаграм, на кое е снимена…

Роналдо со неа ја изневери својата девојка: Бил опседнат со најсексапилната навивачка, а таа раскажа каков бил во кревет

Токму ова е причината поради која Роналдо ја раскинал врската со атрактивната Русинка. Даниела Чавез, атрактивна и убава манекенка, своевремено…

Ѕвездата на Интер ја исмејуваа поради висината, но сега е заводник и ужива со презгодна бомба покрај себе

Еден од најниските фудбалери во Италија е играчот на Интер, Стефано Сенси. Неговата висина изнесува 168 см и само неколку…

Му испрати јасна порака: Откако стана татко поранешниот на Анастасија, сега таа имаше како да го возврати ударот (ФОТО)

Пејачка Анастасија Ражнатовиќ општо познато е дека плени со својата убавина и изглед каде и да се појави. А со…