(ФОТО) Егзотичен модел на костим за капење: Карлеуша диктира трендови

Познатата пејачка секогаш e уникатна и единствена во изборот на облека.

Деновиве Јелена Карлеуша одмара во Труција со ќерките, а токму таму секој ден на социјалните мрежи споделува фотографии на кои таа е во костими за капење, буквално секој ден а понекогаш и повеќепати во денот со нови модели на бикини.
Овој пат со вас споделуваме интересен, модерен и егзотичен модел на костим за капење кој одлично и стои на дивата Јелена Карлеуша.

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Дводелниот костим за капење на прв поглед е интересен но дефинитивно ултра модерен. Имено, на горниот дел од бикините има мотиви со портокали, а на долниот дел со лубеница.

Без разлика каков модел ќе биде костимот за капење кој што ќе го облече Карлеуша, со сигурност ќе и стои одлично.

Фото: Инстаграм

По стапките на мама: Ќерките на Јелена Карлеуша модни икони од мали нозе

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *