(ФОТО) Бекам и Интер добија секси „засилување“ од кое боли глава

Атрактивната Сузи Кортез која е поранешна носителка на титулата Мис Бум Бум на својот профил на Инстаграм сподели дека од новата сезона има нов ангажман.

Сексапилната Сузи позираше во дресот на Интер Мајами, новиот клуб во МЛС кој е во сопственост на Дејвид Бекам.

View this post on Instagram

Vamos @intermiamicf !!! Obrigada @adidas pelo presente e pela personalização especial na cor rosa. #intermiamicf #mls #soccer #football #suzycortez

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Кортез информираше дека кога ќе заврши карантинот се сели во САД каде што ќе работи на ТВ во Мајами и поради сето тоа веќе е возбудена.

View this post on Instagram

Parabéns ao melhor jogador inglês que vi jogar @davidbeckham por tudo que está fazendo pelo futebol nos Estados Unidos. Tenho certeza que o @intermiamicf será o campeão da @mls na temporada 2020/2021. #mls #soccer #suzycortez #football #intermiamicf

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Нејзините фотки кои вообичаено за нејзе се провокативни ја најавија нејзината работа, па се чини Меси и Барселона сега се во втор план.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *