Телевизиските гледачи не можат да си поверуваат: Јована откри голема тајна на нејзиното лице кoja ја криела со години (ФОТО)

Српската водителка Јована Јоксимовиќ која е една од омилените ТВ лица во Србија секојдневно ги расположува гледачите пред малите екрани. Таа често знае да се насмее и на своја сметка, а истото го направи и денеска. Имено таа на социјалните мрежи сподели фотографија со филтер на кои има пеги, а со тоа откри и голема тајна на сите. Таа призна дека има пеги на себе кои не се гледаат поради секојдневната шминка. -Вака изгледаат моите пеги кога немам шминка, напиша Јована.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *