Провоцира: Гавазова му посака добредојде на летото со жешка слика од бујните облини

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова ги изненади своите следбеници на „Инстаграм“ со жешка фотографија каде ги истакнува жешките облини. Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи. Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

View this post on Instagram

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *