Пејачката која „растури“ на свадбата на Вељко сега доби и подарок вреден цело богатство- веднаш го врати само поради една работа!

Пејачката Александра Младеновиќ вредно работи и настапува, а еден од нејзините најважни настапи во последниот период беше свадбата на Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ. На една забава која ја организирал познат бизнисмен таа добила и скапоцен часовник, по што овие денови е во центарот на вниманието.

View this post on Instagram

Mili moji, prosla je i ova za mene jako uspesna godina, kao sto sam i obecala dobili ste album, a za 2020.obecavam jos novih pesama i puno veselja. Zahvaljujem se svojim saradnicima i prijateljima sto su i u ovoj godini bili uz mene i nadam se da ce biti tu i u narednoj godini. Vama zelim zdravlje, srecu, ljubav i da uzivate u mojim pesmama. Voli vas Aleksandra Mladenovic ♥️♥️♥️♥️

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

-Александра во овој момент е една од најбараните пејачи за прослави, прави феноменални настапи, луѓето ја бараат. На една од последните настапи еден млад господин не се одвојуваше од неа. Иако пејачката не го прифати неговото ласкање, кога си замина дома таму ја чекало и подарок од него. Ни помалку не повеќе, часовник кој вредел 5 илјади евра, вели изворот. Таа за српските медиуми признала дека ова е вистина, но и дека момчето не било нападно.

View this post on Instagram

NIKAD NIJE KASNO ✅❤

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

-Кога пеам давам се од себе луѓето за луѓето кои ме довериле мене и сакам да бидат задоволни. Искрено ме изненади подарокот, но навистина беше премногу и не можев да го задржам. Така да го вратив назад и му се заблагодарив, вели Младеновиќ.

View this post on Instagram

👋🏻👋🏻👋🏻💎 #wedding 👰

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *