Неодамна отвори Инстаграм, а веќе руши рекорди: Џенифер Анистон ги полуде обожавателите (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори свој профил на друштвената мрежа Инстаграм. За нејзината популарност на Инстаграм говори фактот дека за помалку од еден ден, таа собра 4 милиони лајкови. Таа објави фотографија на која и се гледа грбот, облечена во елегантен фустан.

View this post on Instagram

Jen in Black

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *