Немаат поддршка од никој: Кралското семејство ги остави Хари и Меган на цедило

Неколку дена откако принцот Хари објави писмо и најави тужба против британскиот Associated Newspapers, издавачите DailyMaily и Mail on Sunday, репортерот кој го следи кралското семејство, Ричард Палмер, изјави дека членовите на кралското семејство се „посрамотени“ од неговите и постапките на неговата сопруга, Меган Маркл.

Детали на Хаштаг.мк

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *