Најстарата сестра во семејството Родиќ е најозборувана- нема момче, па затоа секоја слика и е во секси бикини на плажа (ФОТО)

Сопругата на Жељко Ражнатовиќ покрај сестрата Бојана ја има и Наташа Родиќ која исто така е често во центарот на вниманието во српската јавност. Имено најстарата од трите најозборувани сестри во последниот период е Наташа Родиќ која на Инстаграм ја следат над 20 илјади следбеници.

View this post on Instagram

Hvala Vam za najvecu srecu na svetu! Niko se nije nadao da ces bas prva biti ti, tako mala uvek u nasim ocima. Hvala Vam sto ste nam priredili najvecu srecu na svetu da postanemo tetke. I znas i sama koliko nam je uvek bilo tesko da tati izaberemo poklon za rodjendan. E pa, upravo ste mu bas vi doneli najlepsi ikada. I ne brini iako smo dobili bebu, ti ces i dalje biti nasa 👶! Volim Vassss💙💙💙💙💙

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Таа како и останатите две сестри сака да патува и заљубена е во убавите парчиња облека, но често и споделува фотографии од шопинзите како и дома така и во странство.

View this post on Instagram

Summer vibes 🧜🏽‍♀️

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

View this post on Instagram

L O V E 💌

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Сепак она со што најмногу се гордее на својот Инстаграм профил е тоа дека е слободна, нема момче, а и често споделува фотографии во бикини покрај плажа или базен со што буквално ги полудува мажите.

View this post on Instagram

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

View this post on Instagram

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *