Кајли Џенер го “запали“ Инстаграм со нови жешки фотографии

Кајли Џенер (22) ги почести нејзините 184 милиони (да, добро прочитавте) следбениците на Инстаграм со жешки фотографии од нејзиниот летен одмор. Најмладиот член на семејството Кардашијан-Џенер, богаташката Кајли, во моментов ужива во луксузно одморалиште во Јута. Кајли е на годишен одмор со нејзината ќеркичка и друштво, поточно со нејзините пријатели и сподели жешки снимки во костим за капење од која во фокус се нејзините бујни атрибути. За само три часа, една фотографија каде Кајли е во портокалово бикини, доби повеќе од шест милиони лајкови.

View this post on Instagram

this place is unreal🧡🧡

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🧡🧡☀️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *