Две лица физички нападнати во Стара чаршија, поради недоразбирање за издадена сметка

На 14.10.2019 околу 23.30 часот, М.М.(47) и А.Џ.(63), двајцата од Скопје, пријавиле дека во угостителски објект во Старата скопска чаршија биле физички нападнати од четири лица поради недоразбирање за издадената сметка. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *