Двете сестри ги полудеа машките фанови: Ким и Кајли во провокативна долна облека! (ФОТО)

Американската ријалити ѕвезда и претприемачка Ким Кардашијан (39) и нејзината млада сестра и најмлада милјардерка на светот, Кајли Џенер (22) ги воодушевија фановите ширум светот со нови секси фотографии кои ги објавија на социјалните мрежи. Славните старлети позираа во многу провокативни изданија. Триесетидевегодишната Ким позира во боди со боја на кожа и со високи потпетици на врзување… Таа ги истакнала своите затегнати нозе, а на прстите има перфектен направен педикир. – Сама себе се фотографирав – открила Ким. Од друга страна, нејзината помлада сестра Крис (22) ги покажа своите облини во бело боди со долги ракави. Ријалити ѕвездата во прв план ги ставила своите облини, додека лежела на креветот во својата вила на Беверли Хилс.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *