Гага конечно ја откри вистината за односот со Купер: Моравме да глумиме

Пејачката и актерка, Лејди Гага конечно проговори за својата „љубовна приказна“ со Бредли Купер во едно неодамнешно интервју.

Гага истакна дека парот ја добил реакцијата што ја посакувал: „Всушност, кога разговаравме за тоа, се сложивме: 'Па, веруваме дека направивме одлична работа!'“

Дознајте на Хаштаг.мк

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *