ВИДЕО: Луна Џогани „му фрли око“ на Саша Ковачевиќ

Познатата реалити ѕвезда, Луна Џогани, која учествуваше во познатото „Амиџи шоу“, на прашањето со која позната српска ѕвезда би сакала да биде во врска ја изненади јавноста. Луна Џогани по се изгледа му фрлила око на еден од најпознатите српски пејачи и шармери, Саша Ковачевиќ.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *